Založ si blog

POZNÁM SA, určite zase zajtra nezačnem! !

1.

 

S každým ďalším prichádzajúcim novým rokom nastupujú nové a nové predsavzatia.

Už určite prestanem fajčiť, prípadne piť, zmením prácu, vykopnem zo života ľudí – energetických upírov, ktorí mi maximálne lezú na nervy a štvú ma, pretože stále iba fňukajú, každého hodnotia a myslia negatívne. To naozaj nepotrebujem vo svojom živote.

Začnem sa o seba lepšie starať, budem sa sprchovať  ráno aj večer. vlasy si budem natáčať – už zajtra – zmením šatník , pretože ten čo mám, sa nejak zrazil, či čo!

A samozrejme  už OD ZAJTRA začnem chudnúť.

Už zase.

Jeden rok sa mi podarilo prestať s cigaretami, to je môj absolútny úspech. Musela som prestať piť alkohol pretože, keby som si hrkla, asi by som si zapálila, takže som nefajčiar a abstinent.

Niekto by povedal, že ako super, obdivuhodné! Nefajčí, nepije, je dobrá!

Lenže, ja som TUČNÝ nefajčiar a abstinent. Pribrala som. Moje oblečenie ani nestihlo vyjsť z módy, pretože moje tvary sa , slušne povedané, trochu / trochu dosť/  nafúkli.

No a je tu ďalšie OD ZAJTRA.

UŽ od zajtra chudnem.

Vyskúšala som všetko, naozaj. Jedla som raz denne a pila litre vody-  schudla a pribrala.

Delila som stravu. Nie tak, že rezeň v izbe a zemiaky v kuchyni. Seriózne som delila, kúpila som si knihy a držala som, krásne som schudla. Nemusím zdôrazňovať , že po čase som nabrala / dokonca viac ako som schudla/. Kúpila som si ďalšiu knihu o 90 dňovej diéte . Zase som schudla a opäť nabrala.

Zabudla som napísať, že som neskutočne lenivá na cvičenie. Obdivujem všetky tie prekrásne svalnaté a štíhle krásky, ktoré ráno vstanú a cvičia a večer cvičia a tvrdia, že je to ich životný štýl a bez cvičenia by umreli. Páči sa mi cvičenie, pozerám si to na rôznych nemenovaných stránkach a vždy si poviem…OD ZAJTRA začnem.

Bola som aj na zumbe párkrát, nádherné babenky tam ladne poskakovali a vyzerali pri tom sexi a úžasne, ja som sa v nestráženom okamihu vzadu nenápadne prevesovala cez radiátor  presvedčená o tom, že tento nádych je môj posledný. Určite som nevyzerala vábne, červená ako rak, ofina nalepená na spotenom čele a pri tom snažení ladne dodržiavať choreografiu  / v šialenom tempe/ som musela dbať na to, aby som udržala tempo a najmä moč.

Takže tadiaľ cesta neviedla.

Dostala som permanentku  do fitnes centra. Vyskúšala som všetky stroje, takmer. Na niektoré som sa nevládala vyštverať. Ohúril ma bežecký pás. Nastavila som si rýchlosť / ohromujúcich 7 km za hodinu a kráčala som. Celú hodinu. To ma bavilo. Asi . Kúpila som si orbitrec. Na tom som vydržala kráčať jeden celý seriál v telke. Volalo sa to Kassandra a netuším o čom to veľmi bolo, pretože som šliapala na mojom stroji.Skončil seriál a aj moje snaženie.

Rok som tancovala.

Hodinu denne.

Pustila som si rock and roll a tancovala, poskakovala. To ma bavilo. Asi. Ale nie dostatočne na to, aby som vydržala. Som sama na seba naštvaná, pretože viem, že všetko je v hlave.

Ja s tou hlavou asi niečo mám, pretože akonáhle niekto povie DIÉTA, idem odpadnúť od hladu. Teoreticky ovládam všetko, viem presne ako by som sa mala stravovať a ako veľmi by som sa mala hýbať. Dokonca milujem zeleninu, tanec a ľudí, ktorí niečo dokázali. Svoju pevnú vôľu som minula pri tých cigaretách a nie som schopná sa zmobilizovať a zatočiť s hmotnosťou??

A tak som si založila 20.2.2016 BLOG s názvom – OD ZAJTRA ZAČNEM a dúfam, že verejná podpora mi pomôže v mojom boji s vlastnou…prepytujem  – pažravosťou a lenivosťou a naozaj od zajtra – 21.2.2016 začnem.

Budem sem svoj boj s vlastným ja písať, možno sa niekto nájde, kto ma nielen podporí, ale sa ja pripojí a pôjde do toho spolu so mnou. Viacerí sú určite úspešnejší ako jeden.

TAK TEDA——-UŽ ZAJTRA ZAČNEM!!!!!!     SĽUBUJEM nielen sebe!….:-)

 

Teóriu mám v malíčku.

18.03.2016

Ano,teóriu mám v malíčku. Za tie roky, čo som na svete, to ani inak nejde. Len prax trošku pokrivkáva. Asi sa to do tejto čudesnej doby aj hodí, len ja sa sem nejak nehodím. Akoby som nebola viac »

Keď vtáčika lapajú. . .

04.03.2016

Stála som na zastávke autobusu a počúvala som dvoch mužov, ako si štebotali. Jeden tomu druhému rozprával vtipy. A sám na sebe sa strašne smial. Bola som prekvapená, pretože vtip, ktorý povedal viac »

Zajtra začnem 2. týždeň . ..

27.02.2016

4. - prvý týždeň za mnou... zavŕšila som prvý týždeň , viac menej úspešne. Dnes som jedla povestnú pseudoobilninu quinou. Na počudovanie je oveľa lepšia ako vločky. Tie som - pre zmenu viac »

Miloš Zeman, Vladimir Putin

Zeman sa stretol s Putinom, ktorý si cení politickú múdrosť českej hlavy štátu

21.11.2017 12:19

Rokovania, ktorými začína oficiálny program päťdňovej Zemanovej štátnej návštevy v Rusku, sa konajú v Putinovej rezidencii Bočarov Ručej.

Bratislava, mesto, Dóm sv. Martina

Mestské príspevkové organizácie budú prezentovať svoje aktivity verejnosti

21.11.2017 12:15

Verejná prezentácia bude v stredu 22. novembra od 14:00 v Justiho sieni v Primaciálnom paláci v Bratislave.

Christian Lindner

Liberáli vzali v Berlíne Jamajke žltú

21.11.2017 12:00

Christian Lindner, šéf FDP, ktorý mal šancu stať sa ministrom financií najsilnejšej ekonomiky Európy, to v noci na pondelok vzdal.

Hasan Rúhání

Iránsky prezident Rúhání povedal, že IS skončil

21.11.2017 11:46

Veliteľ iránskych revolučných gárd, ktoré v Sýrii bojujú, poďakoval "tisícom mučeníkov" padlých v boji proti IS.

alenad

Sľubujem, že od zajtra už NAOZAJ začnem!!!! Dúfam..

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 6532x
Priemerná čítanosť článkov: 1089x

Autor blogu

Kategórie