Založ si blog

Tak! ! . . . Práve dnes /21. 2. 2016/ je ZAJTRA!

2.

A je to tu. Práve dnes je ZAJTRA.

21.2.2016 má môj brat narodeniny. Kvôli nemu som kedysi v škole. prvýkrát v živote, klamala

Snažím sa neklamať, pretože som časom zistila, že človek by si musel veľa pamätať a to je náročné, je lepšie neklamať./

Zahrala som divadlo, za ktoré by sa nemusela hanbiť ani oskarová herečka, len aby mi pani učiteľka uverila a pustila ma domov. Uverila. Mala som takmer osem rokov a niekde tam som zistila, že aj pravda má dva konce…

Nakoniec som bola sklamaná, brat bol malý, červený. uvrešťaný a mal plnú plienku niečoho….no hnus….ani hrať sa s tým čudom malinkým  nedalo:-) Dnes je to krásny svalnatý chlap, vyznáva zdravý spôsob života a stále behá, cvičí a prekonáva sám seba. No a vlastne to ma vrátilo k téme, kvôli ktorej som tu.

Ležala som v posteli do 11.00 a premýšľala som o tom, že dnes je to vytúžené zajtra. Všeličo mi behalo po rozume.

Napríklad som čítala, že pri chudnutí pomáha hypnóza.

VRAJ.

Nejaký ten / kedysi som ich volala šarlatánmi, za čo sa im v duchu, ale nie veľmi presvedčivo, ospravedlňujem!/ hypnotizér uspí pomocou nejakého kyvadielka a vsugeruje mi, že sa mi zmestí naraz do žalúdka iba tolko jedla , koľko do mojej dlane. Nemám nejaké úplne malé, princeznovské rúčky, ale jedla sa tam veľa nezmestí. A že ma to množstvo zasýti minimálne na 5 hodín.

Mohol by ma presvedčiť o tej známej pravde, že hlad je prezlečený smäd, pretože, keď som hladná, pijem ako ťava pred prechodom púšťou a nič. Jediný následok to má ten, že behám na toaletu / elegantný názov takého dôležitého priestoru, že?/ a všetko, čo som do seba naliala, tam vytečie a hladná som stále.

Len, keď tak premýšľam o tej hypnóze, pri mojej smole, sa ten hypnotizér pohrabe v mojej hlave a vytiahne na svetlo démonov, ktorých som tam postrkala do rôznych tmavých šuplíkov, v snahe vyrovnať sa s minulosťou. Takže hypnózu vylučujem.

Kedysi som si dala do ucha napichnúť ihlu akupunktúrnu. Schudla som krásne a nesmierne som sa z toho tešila

ale akonáhle mi ihlu vytiahli, nabralo to zvyčajný smer. Šaty sa mi zrážali ako zdivené.

Zrejme fakt budem musieť začať so zmenou môjho myslenia.  A asi aj cvičiť.

Pozitívne je, že dnes som zatial vypila asi liter vody a nie som vôbec hladná.  Neverte tomu, že ja by som dokázala držať hladovku!

To nikdy.

Dnes som ešte nejedla a sama sa čudujem, ako je to vôbec možné.

Michael Jackson držal jeden deň v týždni hladovku a len pil – vodu a aký chrústik to bol! Ale zase, hodiny a hodiny tancoval. Takže ten pohyb mal. Skúšala som dva pondelky držať hladovku, len som pila vodu. Večer ma tak bolela hlava, že som myslela, že mi odpadne a odkotúla sa niekam do bezpečia.

Vrátim sa k tancovaniu, to ma bavilo. Ešte si chcem splniť jeden sen, naučiť sa country tance, to by sa mi páčilo.

Takže priatelia – OD DNES som začala. Aspoň dúfam!

A ak som neodpísala na príspevok, nie je to preto, že nechcem, je to preto, že ešte neviem, ako to mám urobiť. Som tu len od včera, ale ja sa učím rýchlo, takže , keď pochopím, ako sa mám zapojiť do debaty, urobím to a rada. Ďakujem)))

PEKNÝ DEŇ

 

Teóriu mám v malíčku.

18.03.2016

Ano,teóriu mám v malíčku. Za tie roky, čo som na svete, to ani inak nejde. Len prax trošku pokrivkáva. Asi sa to do tejto čudesnej doby aj hodí, len ja sa sem nejak nehodím. Akoby som nebola viac »

Keď vtáčika lapajú. . .

04.03.2016

Stála som na zastávke autobusu a počúvala som dvoch mužov, ako si štebotali. Jeden tomu druhému rozprával vtipy. A sám na sebe sa strašne smial. Bola som prekvapená, pretože vtip, ktorý povedal viac »

Zajtra začnem 2. týždeň . ..

27.02.2016

4. - prvý týždeň za mnou... zavŕšila som prvý týždeň , viac menej úspešne. Dnes som jedla povestnú pseudoobilninu quinou. Na počudovanie je oveľa lepšia ako vločky. Tie som - pre zmenu viac »

Elektrina, žiarovka, bývanie

Šéfa regulačného úradu chcú robiť zatiaľ štyria

26.06.2017 16:20

Záujem o post predsedu Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) majú zatiaľ štyria kandidáti.

muž, dom, zničený dom, požiar, Doneck, Donbas

Macron navrhuje stiahnutie bojových síl na východe Ukrajiny

26.06.2017 16:19

Francúzsky prezident Emmanuel Macron chce navrhnúť stiahnutie bojových síl v hraničnej oblasti na východe Ukrajiny, kde pokračuje konflikt.

bežná sova, plamienka

Vzácna sova sa po rokoch vrátila na Podunajsko

26.06.2017 16:00

Pred štyrmi rokmi ochranári s údivom zistili, že plamienka driemavá, u nás kedysi bežná sova, takmer vymizla. V teréne začali osádzať špeciálne búdky.

ministerstvo skolstva

Bombu na ministerstve školstva nenašli

26.06.2017 15:41

Polícia pri pyrotechnickej prehliadke nenašla ohlásenú bombu na ministerstve školstva.

alenad

Sľubujem, že od zajtra už NAOZAJ začnem!!!! Dúfam..

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 5643x
Priemerná čítanosť článkov: 941x

Autor blogu

Kategórie