Založ si blog

26. 2. 2016. .. od zajtra. .. .

 

3.     26.2.2016

 

Takže ako prvé napíšem , že ma nesmierne pobavili reakcie na môj druhý článok

.Nereagujem na tie debaty, pretože naozaj neviem , ako to mám urobiť, napriek tomu, že sa hovorí, že mám pomerne vysoké IQ, stále som neprišla na to, ako sa debatuje. Stále to pýta mail a heslo a píše, že to nie je správne….a tak ešte neodpisujem. Odpíšem, keď budem mať čas zistiť…

 

Ak by som to zhrnula, vydržať celý deň piť vodu je pre mňa nemožné a vydržať držať čokolvek …takisto.

Som v podstate neskutočne nedisciplinovaná, na seba nahnevaná, rozčúlená a napriek tomu nič neriešiaca sľubotechna.

Niekde som čítala, že sa treba odfotiť, pri odfotení treba vystrčiť brucho, zadok, nafuknuť sa akoby a cvak….spredu, zboku, zozadu. Zhnusene sa na seba pozerať napríklad  na zrkadle, kam tie fotky pripevníte, alebo na chladničke. Mám fotky v počítači, schované, aby ich nikto nevidel. Ale už som sa nafotila .

Moja kamarátka sa rozhodla využiť technické vymoženosti a objednala si cez internet niečo absolútne účinné, neuveriteľne a zaručene spôsobujúce prerod tučiny na sexicu. Prišiel jej pomerne veliký balík za 156 eur. Pod hŕbou papiera bola škridla, celá zagebrená maltou, a na nej bolo čiernou farbou  napísané:

SADLOVNYCA NEŽER!!

Ak si odmyslím gramatiku, ktorá by ukazovala na človeka pomerne mdlého rozumu, musím uznať, že to bol super nápad od toho nepoctivca.

Kamoška vyložila škridlu nad chladničku a vždy keď sa na ňu pozrela, ju chytili také jedy, že ju prešla akákoľvek chuť na jedlo.

A schudla.

Sčasti preto naštvávanie sa , ako sa dala napáliť a sčasti preto, že uznala, že ten názov sadlovnica bol mierne oprávnený a hodný tých 156 eur. Takže si z toho vzala poučenie. Vyzerá výborne a škridla je stále na svojom mieste, aby nezabudla na to, že sa má kontrolovať.

Keďže ja som od prírody nedôverčivá, nič také som si neobjednala a tak musím bojovať. INAK.

Mám na nemenovanej sociálnej sieti stránku s receptami, je tam asi 140 000 ľudí, ktorí prispievajú neskutočnými receptami. To, že náš národ je šikovný, dávno vieme, ale odolávať a neskúšať je utrpenie

.Dala som tam témy strukoviny a obiloviny a aj sa to snažím jesť. Ovsené vločky veľa ľudí miluje. Ja nie. Vždy si ich v záchvate nakúpim a keď u nás začnú poletovať mole, je čas sa ich zbaviť.

Tentoraz si ich varím. Každé ráno, na raňajky.

Pridám čerstvé jablko, kokos a žujem. Čítam pri tom článok o tom, ako veľmi a na dlho ma to zasýti.

Zrejme by som si musela zarábať tú kašu do táčiek, aby ma zasýtila a navyše –  absolútne mi nechutí. Varím ju s vodou, aby to bolo kaloricky bezvýznamné – tak to nazval jeden výživový poradca. Kúpila som si kuskus a quinou , hory zeleniny a držím sa.

Mám si upratať v hlave, mi bolo povedané, zmeniť životný štýl a hýbať sa. Tak s tým zaspávam a budím sa, opakujem si stále, že to chcem a musím a že si kúpim potom tielko ako má Dara Rolinc, také malé, sexi a krásne.

/ Je mi jasné, že to tričko je krásne práve preto, že ho má Dara, ale nech. Aspoň mám ciel, no nie?/

Obdivujem tie krásavice, ktoré žijú doslova zo vzduchu, cvičia, behajú, krásne sa obliekajú, nosia lodičky, majú husté dlhé vlasy a…a….a….

Idem sa napiť vody, nech sa mi žalúdok trochu zaplní.

Zajtra mám v pláne šalát z pseudoobilniny quinoi, dám si do nej zeleninu, rybu a už teraz sa na to teším.

Dám vedieť, ako mi to chutilo. zatiaľ nie som nejak priesvitná a ani sa mi nepredĺžili nohy, ale scvrkol sa mi žalúdok a vďaka tým vločkám nemám chuť na sladké / myslím, že nemám chuť na nič 🙂  /, čo je úplne skvelé.

Som disciplinovaná len šiesty deň, čo je málo na to, aby som skákala od radosti, že to zaberá.

Ale lepšie spím.

Aby som to zhrnula, pomalinky mením svoje zaužívané zvyky,nesmierne sa teším z každého dokonaného dňa.

Zajtra je to siedmy deň.

Zavŕšim prvý týždeň .

 

 

 

 

Teóriu mám v malíčku.

18.03.2016

Ano,teóriu mám v malíčku. Za tie roky, čo som na svete, to ani inak nejde. Len prax trošku pokrivkáva. Asi sa to do tejto čudesnej doby aj hodí, len ja sa sem nejak nehodím. Akoby som nebola viac »

Keď vtáčika lapajú. . .

04.03.2016

Stála som na zastávke autobusu a počúvala som dvoch mužov, ako si štebotali. Jeden tomu druhému rozprával vtipy. A sám na sebe sa strašne smial. Bola som prekvapená, pretože vtip, ktorý povedal viac »

Zajtra začnem 2. týždeň . ..

27.02.2016

4. - prvý týždeň za mnou... zavŕšila som prvý týždeň , viac menej úspešne. Dnes som jedla povestnú pseudoobilninu quinou. Na počudovanie je oveľa lepšia ako vločky. Tie som - pre zmenu viac »

Miloš Zeman, Vladimir Putin

Zeman sa stretol s Putinom, ktorý si cení politickú múdrosť českej hlavy štátu

21.11.2017 12:19

Rokovania, ktorými začína oficiálny program päťdňovej Zemanovej štátnej návštevy v Rusku, sa konajú v Putinovej rezidencii Bočarov Ručej.

Bratislava, mesto, Dóm sv. Martina

Mestské príspevkové organizácie budú prezentovať svoje aktivity verejnosti

21.11.2017 12:15

Verejná prezentácia bude v stredu 22. novembra od 14:00 v Justiho sieni v Primaciálnom paláci v Bratislave.

Christian Lindner

Liberáli vzali v Berlíne Jamajke žltú

21.11.2017 12:00

Christian Lindner, šéf FDP, ktorý mal šancu stať sa ministrom financií najsilnejšej ekonomiky Európy, to v noci na pondelok vzdal.

Hasan Rúhání

Iránsky prezident Rúhání povedal, že IS skončil

21.11.2017 11:46

Veliteľ iránskych revolučných gárd, ktoré v Sýrii bojujú, poďakoval "tisícom mučeníkov" padlých v boji proti IS.

alenad

Sľubujem, že od zajtra už NAOZAJ začnem!!!! Dúfam..

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 6533x
Priemerná čítanosť článkov: 1089x

Autor blogu

Kategórie